Grudziądzkie Towarzystwo Kultury

Struktura
Statut
Honorowi prezesi
GalerieHistoria
Co było?
Co będzie?
Co będzie?Zapraszamy wszystkich mieszkańców Grudziądza do udziału w cotygodniowych prelekcjach w Kole Miłośników Dziejów Grudziądza.
Spotkania o godzinie 17:00 w Klubie Centrum Spółdzielni Mieszkaniowej (wstęp wolny)W grudniu w salach Klub Centrum SM przy ul. Moniuszki będzie dostępna wystawa fotograficzne "Grudziądz oczami amatorów" - jest to pokłosie kilku lat zajęć warsztatowych w ramach projektu "Kulturalne foto-rozmowy" prowadzonego przez nasze Stowarzyszenie.


Zapraszamy wszystkich mieszkańców Grudziądza do udziału w kolejnej edycji projektu "Kulturalne Foto-Rozmowy", których uczestnicy, amatorzy i pasjonaci fotografii pracować będą pod okiem Joanny Zasady. Ruszamy w październiku.Promocja Kalendarza Grudziądzkiego 2019 wydawnictwa Grudziądzkiego Towarzystwa Kultury odbędzie się 22 listopada 2018 roku o godz. 17:00 w Klubie Akcent ul. Wybickiego.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią Grudziądza i regionu do udziału w spotkaniu - będziemy mogli posłuchać pięknej muzyki w wykonaniu kwartetu smyczkowego uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia oraz koncertu chóru Tibi Mariae.
Zwyczajowo będzie można nabyć księżki i spotkać się z autorami zamieszczonych w kalendarzu publikacji.